Treeningutest

Ballett täiskasvanutele on eelkõige hea rühi, enesekindluse, koordinatsiooni ja hea enesetunde saavutamiseks läbi klassikalise balleti süsteemi. Tunnis tehakse harjutusi nii tugipuu ehk śtange ääres kui ka saali keskel.
Ballett alg I – tund on mõeldud päris algajatele ehk eelnevalt ei pea midagi oskama ega balletist teadma. Tundides õpitakse kõike algusest. Oluline ei ole sinu kehakaal ega painduvus, vaid soov harrastajana balletiga  tegeleda.
Ballett alg II – 1-3 aasta balletiga tegelenud harrastajatele. Tunnis osaleja peaks teadma balleti põhielemente. Tund on lihtsate kombinatsioonidega.
Ballett kesktase I – 3-5 aastat balletiga tegelenud harrastajatele. Tunnis osaleja peab teadma balleti põhielemente. Tund on lihtsate kombinatsioonidega, kuid pööratakse juba rohkem tähelepanu ka saali keskel ja diagonaalides harjutustele.
Ballett kesktase II–  5 ja rohkem aastaid balletiga tegelenud harrastajatele.
Lõunaballett algajad  II –  1-3 aastat balletiga tegelenutele. Tunnis osaleja peab teadma balleti baaselemente. Tund on lihtsate kombinatsioonidega.
Balletitehnika baaskursus – Kursus kestab 8-10 korda ja annab hea ülevaate balleti olemusest, süsteemist ja harjutustest. Kursus on mõeldud päris algajatele ehk eelnevat kogemust ei pea olema.
Venitustund – Kui sinu unistus on painduv selg või ilus spagaat, siis just see tund aitab sinu unistuse ellu viia! Regulaarsed treeningud muudavad sinu nii füüsilise, kui ka vaimse tervise paremaks, kehahoiak muutub uhkemaks, kõnnak graatsilisemaks ja jalalaba tugevamaks.
Tunnis me soojendame ja venitame kogu keha kasutades selleks abivahendeid parema tulemuse saavutamiseks. Pöörame tähelepanu liigeste liikuvusele. Teeme harjutusi, mis aitavad lõdvestuda peale seisvat/istuvat tööd. Tugevdame selja-, kõhu-, ja tuharalihaseid.
Maria professionaalse juhendamise all saavad kõik individuaalset tähelepanu ja toetust.
Kui sa ei oska enda jaoks õiget gruppi leida, siis tule ja proovi ise järele ehk tule proovitundi.