Õpetajad

Irina Pähn on lõpetanud Tallinna Balletikooli ja aastatel 1982-2002 töötanud balletiartistina Rahvusooperis “Estonia”, kuniks oli aeg pensionile minna. Seejärel läbis Irina Tallinna Ülikooli koreograafia eriala, omandades seal ka magistrikraadi.  Vahepeal töötas ta Tallinna Balletikoolis, aga praeguseks on ta Tallinna Ülikooli ja Tantsupööningu balletiõpetaja. Nagu ta ise ütleb: Tantsupööning on armas koht, kuhu tulevad need, kellega on hea jagada :)! Tänaseks kestab Irinal suhe balletiga juba 50 aastat.
Tuuli Peremees on lõpetanud Tallinna Balletikooli ja Tallinna Ülikooli magistriõppe lavastaja-koreograafina. Tantsinud 21 aastat Rahvusooperis Estonia, osalenud enamikus repertuaaris olevates klassikalistes ja kaasaegsetes ballettides nii solistina kui ka kordeballetis. Tuuli on lavastanud etendusi Estonia Talveaias – Debussy “Kaksteist kevadist hetke” 2003.a., Vivaldi “Aastaajad” 2005.a. ja Schuberti “Tütarlaps ja surm” 2007.a.. Ta on töötanud aastaid balletipedagoogina.
Kaire Kasetalu on lõpetanud Tallinna Balletikooli 1993.a. ja tantsinud kuni 2014. aastani Eesti Rahvusballetis. Tema lemmikrollideks oli võõrasema „Tuhkatriinus“ (Murdmaa kor.), Myrta „Giselles “ja ema „Cassandras“. Ta osalenud mitmetel moderntantsu ja klassikalise balleti workshopides nii Eestis kui Soomes ja teinud koostööd ka teiste kaasaegsete koreograafidega nagu B. Youngi, M. Blossfeldt, M. Kangro jt. Balleti õpetamisega alustas ta 2013. aastal MyFitnessis, Rocca al Mare Koolis ja stuudios Tasapisitasakaal.
Kaja Kreitzberg on lõpetanud Tallinna Balletikooli ning töötanud RO Estonias 22 hooaega, osaledes nii kordeballetis kui ka tantsinud soolosid.  Alates 2006 aastast siirdus ta teatritöö kõrvalt Tallinna Balletikooli vanema astme eriala õpetajaks. Tema käe all on kooli lõpetanud sellised õpilased nagu Anna Roberta ( Rahvusballeti solist), Helen Bogatch (Northen Ballet noorsolist), Serafima Kolodkina ( SA Vaba Lava Narva produtsent), Elina Masing (tantsija, näitleja, etenduskunstnik), Anita Kuriljova (tantsija, koreograaf, õpetaja MUBAs), Elise Pottmann (näitleja). Kaja on kuulunud Teatriliidu aastapreemiate balleti- ja tantsuźüriisse. Praeguseks töötab Kaja MUBAs erialaõpetaja ning klassijuhatajana.
Georg Eller on lõpetanud Kultuuri- ja Kuntsi Kolledži Peterburis ja praegu õpib Tallinna Ülikoolis bakalaureuseõppes koreograafia erialal. Tal on 16 aastat tantsukogemust, alustades lapsepõlves võistlustantsuga ja jätkates hiljem balletti, karaktertantsu ja kaasaegsetantsuga.
Ta on töötanud koreograafi- ja tantsuõpetajana Sillamäe gümnaasiumis ja Sillamäe Vanalinna koolis.
Lisaks juhendas ta 2021. aastal oma rühma “X-line”.
Maria Aramyan–  on lõpetanud Tallinna Balletikooli ning on teinud kaasa Rahvusooper Estonia balletietendustes. Maria on töötanud Iris Balletistuudios eri vanuses lastega ja alates 2023.a. on ta jaganud oma oskuseid ja teadmisi Tantsupööningul.
Marge Ehrenbusch on lõpetanud TLÜ koreograafiakateedri koreograaf-tantsuõpetaja eriala. Olnud üks Eesti Tantsuagentuuri loojatest. Ta on juhatanud 10 aastat oma tantsustuudiot MRG ja Kaie Kõrbi Balletistuudiot ning õpetanud erinevates tantsukoolides nii Eestis ja Soomes. Ta on töötanud koreograafina paljudes muusikalides ja draamaetendustes ning olnud festivali “Koolitants” peakorraldaja. Praeguseks jätkab koreograafina, balletiõpetaja ja juhatab Tantsupööningu tegemisi.