Õpetajad

Irina Pähn on lõpetanud Tallinna Balletikooli ja aastatel 1982-2002 töötanud balletiartistina Rahvusooperis “Estonia”. Õpetanud nii professionaale kui ka amatööre.
Tuuli Peremees on lõpetanud Tallinna Balletikooli ja Tallinna Ülikooli magistriõppe lavastaja-koreograafina. Tantsinud 21 aastat Rahvusooperis Estonia, osalenud enamikus repertuaaris olevates klassikalistes ja kaasaegsetes ballettides nii solistina kui ka kordeballetis. Tuuli on lavastanud etendusi Estonia Talveaias – Debussy “Kaksteist kevadist hetke” 2003.a., Vivaldi “Aastaajad” 2005.a. ja Schuberti “Tütarlaps ja surm” 2007.a.. Ta on töötanud aastaid balletipedagoogina.
Kaire Kasetalu on lõpetanud Tallinna Balletikooli 1993.a. ja tantsinud kuni 2014. aastani Eesti Rahvusballetis. Tema lemmikrollideks oli võõrasema „Tuhkatriinus“ (Murdmaa kor.), Myrta „Giselles “ja ema „Cassandras“. Ta osalenud mitmetel moderntantsu ja klassikalise balleti workshopides nii Eestis kui Soomes ja teinud koostööd ka teiste kaasaegsete koreograafidega nagu B. Youngi, M. Blossfeldt, M. Kangro jt. Balleti õpetamisega alustas ta 2013. aastal MyFitnessis, Rocca al Mare Koolis ja stuudios Tasapisitasakaal.
Kaja Kreitzberg on õppinud Tallinna Balletikoolis ning töötanud RO Estonias 22 hooaega. Praeguseks õpetab Tallinna Balletikoolis.
Georg Eller on lõpetanud Kultuuri- ja Kuntsi Kolledži Peterburis ja praegu õpib Tallinna Ülikoolis bakalaureuseõppes koreograafia erialal. Tal on 16 aastat tantsukogemust, alustades lapsepõlves võistlustantsuga ja jätkates hiljem balletti, karaktertantsu ja kaasaegsetantsuga.
Ta on töötanud koreograafi- ja tantsuõpetajana Sillamäe gümnaasiumis ja Sillamäe Vanalinna koolis.
Lisaks juhendas ta 2021. aastal oma rühma “X-line”.
Marge Ehrenbusch – juhataja, on lõpetanud TLÜ koreograafiakateedri koreograaf-tantsuõpetaja eriala. Olnud üks Eesti Tantsuagentuuri loojatest. Ta on juhatanud 10 aastat oma tantsustuudiot MRG ja Kaie Kõrbi Balletistuudiot ning õpetanud erinevates tantsukoolides nii Eestis ja Soomes. Ta on töötanud koreograafina paljudes muusikalides ja draamaetendustes ning olnud festivali “Koolitants” peakorraldaja. Praeguseks jätkab koreograafina ja on balletiõpetaja.