Õpetajad

Irina Pähn on lõpetanud Tallinna Balletikooli ja aastatel 1982-2002 töötanud balletiartistina Rahvusooperis “Estonia”. Õpetanud nii professionaale kui ka amatööre.
Tuuli Peremees on lõpetanud Tallinna Balletikooli ja Tallinna Ülikooli magistriõppe lavastaja-koreograafina. Tantsinud 21 aastat Rahvusooperis Estonia, osalenud enamikus repertuaaris olevates klassikalistes ja kaasaegsetes ballettides nii solistina kui ka kordeballetis. Tuuli on lavastanud etendusi Estonia Talveaias – Debussy “Kaksteist kevadist hetke” 2003.a., Vivaldi “Aastaajad” 2005.a. ja Schuberti “Tütarlaps ja surm” 2007.a.. Ta on töötanud aastaid balletipedagoogina.
Kaire Kasetalu on lõpetanud Tallinna Balletikooli 1993.a. ja tantsinud kuni 2014. aastani Eesti Rahvusballetis. Tema lemmikrollideks oli võõrasema „Tuhkatriinus“ (Murdmaa kor.), Myrta „Giselles “ja ema „Cassandras“. Ta osalenud mitmetel moderntantsu ja klassikalise balleti workshopides nii Eestis kui Soomes ja teinud koostööd ka teiste kaasaegsete koreograafidega nagu B. Youngi, M. Blossfeldt, M. Kangro jt. Balleti õpetamisega alustas ta 2013. aastal MyFitnessis, Rocca al Mare Koolis ja stuudios Tasapisitasakaal.
Olga Grib on õppinud Foetè Balletikoolis, Tallinna Balletikoolis ja Rada Tantsuteatri Tantsukoolis. Ta on läbinud täiendkoolitusi: “Personal Trainers ABC” USA-s, “Abitreener” EOK 3.tase. Aastast 2010 on Olga personaaltreener ja rühmatreener ning aastast 2014 Tantsupööningul balletiõpetaja.
Kaja Kreitzberg on õppinud Tallinna Balletikoolis ning töötanud RO Estonias 22 hooaega. Praeguseks õpetab Tallinna Balletikoolis.
Mehis Saaber on lõpetanud Tallinna Balletikooli 2014 aastal, täiendanud end erinevate kohalike ja rahvusvaheliste õpetajate juures. Tegutsenud vabakutselise tantsijana. Esinenud mitmetes Rahvusooper Estonia muusikateatri lavastustes (suurim roll siiani Chino muusikalis West Side Story), Goltsman Balletiga ning mitmetes erinevates projektides, galadel ning külalissolistina Jaapanis Cerri Balletiteatriga. Õpetajana on tegutsenud Tallinna Balletikoolis, Tallinna Ülikooli koreograafia suunal, Muusika-ja Kunstikool Kauri balletiklassis, Goltsman Ballet Studios ja Freeflow Studios. 2018 aastast RO estonia muusikal Buratino tantsijate repetiitor. Alates 2018 kunstiline juht ja eestvedaja professionaalset tantsukunsti tutvustavale hingedeajale pühendatud Sügisesele balletiõhtule Rakvere linnas. Aastast 2020 Eesti Balletiliidu juhatuse liige.
Marge Ehrenbusch – juhataja, on lõpetanud TLÜ koreograafiakateedri koreograaf-tantsuõpetaja eriala. Olnud üks Eesti Tantsuagentuuri loojatest. Ta on juhatanud 10 aastat oma tantsustuudiot MRG ja Kaie Kõrbi Balletistuudiot ning õpetanud erinevates tantsukoolides nii Eestis ja Soomes. Ta on töötanud koreograafina paljudes muusikalides ja draamaetendustes ning olnud festivali “Koolitants” peakorraldaja. Praeguseks jätkab koreograafina ja on balletiõpetaja.